به سایت فرساد نوران خوش آمدید

خدمات ما در شرکت فرساد نوران

طراحی نقشه ساختمان

شرکت نوران با کادر متخصص و مهندسین بنام مفتخر است تا در زمینه طراحی انواع ساختمان ها با کارفرما های متعدد از خود آثار ماندگاری خلق کند. روند طراحی ما به این صورت است که کارفرما همه ایده های خود را  با کادر مهندسین طراح بازگو کرده و هر تصوری که از خانه آرزو ها دارد، شرح می دهد.سپس ما با علم مهندسی روز علایق کارفرما را بررسی و بسمت ایده آل ها فرم داده و با خلاقیت و تخصص محصولی کارآمد که پاسخگو به حداکثر نیاز کارفرما بوده را ارائه می دهد.

نظارت و اجرا

شرکت فنی مهندسی نوران در حوزه ی ساخت و ساز در مقوله های متنوعی قدم گذاشته و موفق به خلق بناهای زیبا با استفاده از تکنولوژی روز و مدیریت بهینه هزینه شده است. اجرا دقیق و با برنامه ساختمان های بتنی و فلزی توسط مهندسین مجری موفق و جوان با توجه به اهمیت دادن به اصل مدیریت پروژه (در زمان، هزینه و کیفیت) از مهمترین فاکتور های ما در اجرا و نظارت می باشد.

بازسازی ساختمان

شرکت فنی مهندسی نوران، مجری بازسازی فضاهای مسکونی، تجاری و اداری در استان تهران با اجرای مصالح نوین ساختمانی و طراحی بی نظیر، خالق پروژه های نوسازی زیادی می باشد. از مزیت های بازسازی این شرکت پدید آوردن فضاهایی با کارایی بیشتر، استفاده از مصالح نوین برای زیبایی، سبک سازی، بهینه سازی مصرف انرژی، عایق بندی و همچنین مدیریت هزینه، با توجه به خواسته کارفرما می باشد. بوجود آوردن ساختمان های نوسازی شده مستلزم یک تیم قدرتمند در طراحی و اجرای ساختمان می باشد.

دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی فرآیندی است که طراح با هماهنگ سازی در طراحی در جهت به جلوه در آوردن سایه ها ، رنگ ها ، فرم ها ، اثاثیه ، نور و سایر اشیا در یک اتاق یا ساختمان به شکل هنرمندانه جهت سازماندهی تمام عناصر می کوشد. از این رو شرکت فنی مهندسی نوران به همراه کادر مهندسین متخصص در زمینه طراحی داخلی و دکوراسیون مفتخر است با کارفرمایان مختلف و سلیقه های متفاوت همکاری داشته و با تکیه بر خلاقیت و تخصص فضاهایی گرم و صمیمانه ای را برای ساکنین به ارمغان بیاورد.

فروش محصولات تزئینی

به طور کلی تمام وسایل تزیینی بخش مهمی از زیبایی دکوراسیون داخلی منزل یا محیط کار ما را شامل میشود، انتخاب یک لوستر و یا آباژور مدرن و زیبا با قیمت مناسب قطعا میتواند فضای بصری جذابی به محیط اطراف خود ببخشد.ما در نوران با گردآوری محصولات متنوعی از انواع وسایل دکوری و تزیینی با قیمت های مناسب سعی بر براورده کردن نیاز شما همراهان عزیز داریم تا به راحتی و طبق سلیقه خود محیط زنگی خود را زیباتر کنید.

برای شروع همکاری همین حالا با ما تماس بگیرید

شرکت فرساد نوران

شرکت فرساد نوران در راستای تحقق یکپارچه سازی صنعت ساختمان و معماری درونی بیش از 10 سال پیش فعالیت خود را آغاز به کار نمود. هسته مرکزی این شرکت شامل مهندسین جوان و آموزش دیده ای بودند و اقدام به تاسیس شرکت و همچنین اهداف آن نمودند.

ما در شبکه های اجتماعی

۰۹۱۲ ۸۶۵ ۷۳۷۰

تمامی حقوق این سایت محفوظ می باشد.